тапицирана спалня AMORE
| Материал |
БУКЛЕ ,ЛПДЧ,ДАМАСКА |
| Цвят | по избор |
| Тегло | 120.00 kg |
| Размер за матрак | 140,00 /160,00/180,00 сm |
| Височина на основата | 30,00 -40,00cm |
| Височина на таблата | 120,00 cm |
| Широчина | 155,00/ 175,00 / 195.00 cm |
| Дълбочина | 240.00 cm |
| Дебелина на табла и страници | 20,00 cm |
Физическият магазин впечатлява с богатата си гама от дамаски и цветове.
Дамаска:
https://www.davis.pl/kolekcja/quelle/
https://www.davis.pl/en/collections/?search-term=cremona
https://agmamito.com/en/product/chill-me
https://sic.com.pl/en/offer/unique-collection/euphoria/
Мечтаете ли за модерна и практична мебел за вашата спалня?
Легло AMORE е модерна мебел с нестандартен дизайн, покрита с висококачествен и много приятен на допир плюшен плат, който ще внесе спокойствие и усещане за лукс във вашата спалня.
Двойно легло, декорирано с вертикални шевове, ще се погрижи за атмосферата във вашата спалня, а благодарение на възможността за избор на дамаска, леглото ще се впише перфектно в почти всеки интериор.
Солидната, но мека табла осигурява опора както при седене, така и при почивка с книга. Допълнително предимство е функционален контейнер за постелки.