тапицирана спалня DALLAS
| Материал |
ЛПДЧ,ДАМАСКА |
| Цвят | ПО ИЗБОР |
| Тегло | 120.00 kg |
| Размер за матрак | 140,00 /160,00/180,00 сm |
| Височина на основата | 30,00 cm |
| Височина на таблата | 86,00 cm |
| Широчина | 180,00/ 200,00 / 220.00 cm |
| Дълбочина | 240.00 cm |
| Дебелина на табла и страници | 25,00 cm |
1 бр. 160/200 налична на склад в дамаска QUELLE 92
PROMOДамаска:
https://www.davis.pl/kolekcja/quelle/ -промоция QUELLE 01 , 03 , 06 , 92
Физическият магазин впечатлява с богатата си гама от дамаски и цветове.
Други дамаски:
https://agmamito.com/en/product/element
Легло DALLAS е модерна мебел с нестандартен дизайн, покрита с висококачествена и много приятна на допир материя от шенил, която ще внесе спокойствие и усещане за лукс във вашата спалня.
Двойно легло, декорирано с вертикални шевове, ще се погрижи за атмосферата във вашата спалня, а благодарение на възможността за избор на дамаска, леглото ще се впише перфектно в почти всеки интериор.
Солидната, но мека табла осигурява опора както при седене, така и при почивка с книга. Допълнително предимство е функционален контейнер за постелки. .
Модела може да видите в шоурума ни в гр.Божурище, ул.Осми март 3, п.к. 2227