тапицирана спалня ALLURE
| Материал |
ЛПДЧ,ДАМАСКА |
| Цвят | по избор |
| Тегло | 120.00 kg |
| Размер за матрак | 140,00 /160,00/180,00 сm |
| Височина на основата | 34,00 cm |
| Височина на таблата | 106,00 cm |
| Широчина | 184,00/ 204,00 / 224.00 cm |
| Дълбочина | 240.00 cm |
| Дебелина на табла и страници | 20,00 cm |
Легло ALLURE е модерна мебел с нестандартен дизайн, покрита с висококачествена и много приятна на допир материя от шенил, която ще внесе спокойствие и усещане за лукс във вашата спалня.
Двойно легло, декорирано с вертикални шевове, ще се погрижи за атмосферата във вашата спалня, а благодарение на възможността за избор на дамаска, леглото ще се впише перфектно в почти всеки интериор.
Допълнително предимство е функционален контейнер за багаж.
Физическият магазин впечатлява с богатата си гама от дамаски и цветове.
Дамаска:
https://agmamito.com/en/product/element