тапицирана спалня DALLAS NEW
| Материал |
ЛПДЧ,ДАМАСКА |
| Цвят | ПО ИЗБОР |
| Тегло | 120.00 kg |
| Размер за матрак | 140,00 /160,00/180,00 сm |
| Височина на основата | 30,00 cm |
| Височина на таблата | 90,00 cm |
| Широчина | 180,00/ 200,00 / 220.00 cm |
| Дълбочина | 240.00 cm |
| Дебелина на табла и страници | 23,00 cm |
Физическият магазин впечатлява с богатата си гама от дамаски и цветове.
Дамаски:
https://agmamito.com/en/product/element
Мечтаете ли за модерна и практична мебел за вашата спалня?
Леглото DALLAS NEW е модерна мебел с изключителен дизайн, покрита с висококачествена и много приятна на допир шенилна материя, която ще внесе спокойствие и луксозно настроение във вашата спалня.
- висококачествена модерна материя за дейности на открито
- мека и пухкава табла за легло, висока 90 см и дебела 23 см,
- Стандартното легло е оборудвано с дървена рамка с пружинни ламели, изработени от шперплат
- лесен и стабилен монтаж благодарение на системата за ъглово захващане
- контейнерът се отваря отпред
- матракът потъва в рамката на леглото със 7 см
- голям контейнер за съхранение, дъно от масивна HDF плоскост