тапицирана спалня COMO
| Материал |
ЛПДЧ,ДАМАСКА |
| Цвят | ПО ИЗБОР |
| Тегло | 120.00 kg |
| Размер за матрак | 140,00 /160,00/180,00 сm |
| Височина на основата | 36,00 cm |
| Височина на таблата | 86,00 cm |
| Широчина | 180,00/ 200,00 / 220.00 cm |
| Дълбочина | 240.00 cm |
| Дебелина на табла и страници | 20,00 cm |
Дамаска:
https://agmamito.com/en/product/element
КОНСТРУКЦИЯ:
- Много здрава и стабилна конструкция, изработена от мебелна плоскост, допълнително подсилена с метални ъгли
- Здрава рамка за матрак , която осигурява свободна циркулация на въздуха за топлинния комфорт на спящия, предотвратява овлажняването на матрака, предпазва го от гъбички и мухъл и отговаря на гаранционните условия на повечето производители на матраци.
- Много лесен и бърз монтаж с помощта на системата с ъглови куки
- Голям контейнер за спално бельо (2 отделения), отварящ се отпред
- Дъното на контейнера е изработено от издръжлива HDF плоскост