- Начало
- ТРАПЕЗАРИЯ
- ТРАПЕЗЕН СТОЛ К - 359
ТРАПЕЗЕН СТОЛ К - 359
Продукти
ДИВАНИ
+
МОДУЛНИ СИСТЕМИ
+
- МОДУЛНА СИСТЕМА CALI
- МОДУЛНА СИСТЕМА RANDOM
- МОДУЛНИ СИСТЕМА FONTI
- МОДУЛНА СИСТЕМА ANTICA
- МОДУЛНА СИСТЕМА MALTA
- МОДУЛНА СИСТЕМА MEZO
- МОДУЛНА СИСТЕМА INDIGO
- МОДУЛНА СИСТЕМА INDIANAPOLIS
- ДЕТСКА МОДУЛНА СИСТЕМA TIMMY
- МОДУЛНА СИСТЕМА FOGGIA
- МОДУЛНА СИСТЕМА RANDOM 2
- МОДУЛНА СИСТЕМА WINDSOR
- МОДУЛНИ СИСТЕМA GEORGIA
- МОДУЛНИ СИСТЕМA CUT OUT
- МОДУЛНИ СИСТЕМA MALUMI ЧЕРНО
- МОДУЛНИ СИСТЕМA NOVADO
- МОДУЛНИ СИСТЕМA KARIN
- МОДУЛНИ СИСТЕМA MALUMI КАШМИР
СПАЛНЯ
+
КУХНЯ
+
- КУХНЯ PARMA
- КУХНЯ MODENA
- КУХНЯ MICHELLE
- КУХНЯ SKY LOFT
- КУХНЯ LUSIL
- КУХНЯ K+PREMIUM
- КУХНЯ GRAND NEW
- КУХНЯ PRENIUM PINK & MARBEL
- КУХНЯ ДЪБ LANCELOT & SILWIA FP2 M237
- КУХНЯ BETON FL & ДЪБ CYNOWANY
- КУХНЯ SYLWIA FP6 M202
- КУХНЯ AGATA FR8 & ДЪБ NATURAL
- КУХНЯ OLIMPIA BLACK & ДЪБ ZLATO
- КУХНЯ К ДЪБ CASTELLO
- КУХНЯ KAMMONO KC4 KASHMIR & GLOSS
- КУХНЯ- КОМПЛЕКТ
- КУХНЯ IMPERIA
- КУХНЯ PAULA
- КУХНЯ OLA
- КУХНЯ ALINA
141,12 €
/276,01 лв.
| Материал | ДАМАСКА, ПРУЖИНИ -БОНЕЛ МЕТАЛ |
| Цвят | КАФЯВ,ЧЕРЕН |
| Тегло | 12,50 kg |
| Височина | 86.00 cm |
| Вис.седалка | 51.00 cm |
| Дълбочина | 57.00 cm |
| Ширина | 59.00 cm |
| Функция - въртене на седалката | 360 градуса |
НИСКА НАЛИЧНОСТ - 1 брой наличен
Модела може да видите в шоурума ни в гр.Божурище, ул.Осми март 3, п.к. 2227